Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини
Спілка Ветеранів Регбі Львівщини

Французький вояж "Сивих Левів"

Гвардія Львівських ветеранів регбі, що обєднались в команду „Сиві леви” продовжує свій 

пізнавальний похід по Європейських країнах – законодавцях регбійної моди. Після Чехії,Голандії,Швеції, Румунії, Німеччини, Польщі, на цей раз наші ветерани вибрали Францію. Як переможці минулорічного розігришу Європейського Кубку, ми одержали запрошення на дуже престижний турнір , що щорічно проводиться в чудовому містечку LISLE-SUR-LA-SORGUE розташованого неподалік історичного морського поту Марсель. Назва міста перекладається як «Острів на річці Сорга”. Сама річка стікає з Альпійських вершиш, наповняє неповторну красоту долини своєю вологою та свіжістью льодовиків.Це надає середньовіковому містечку, в якому народжувались прототипи морських піратів та завойовників нових земель, приємний та спиятливий клімат.

Розмістивши в невеличких готелях понад 300 учасників 5 міжнародного турніру що приїхали з 16 міст 5 Єропейських країн, надали свої регбійні поля для гравців для яких нерозгаданими залишилось небагато регбійних секретів. Свою неабияку майстерність та звитягу ветерани демонстрували в двох вікових категоріях – до 50 років та старше 50 років. Українська делегація, яка виявилась найбільш чисельною – 65 чоловік делегувала гравців в обох вікових категорях. Хочеться відмітити що до «Сивих левів» приєднались ветерани з Києва, Феодосії, Новомосков- ська, Черкас, Тернополя і навіть наші друзі з Польщі. В складі обох наших команд виступали провідні гравці всіх Львівських команд різних поколінь. Самі старші серед них – це Калимон Ігор Степанович- 1940 р.н., Гавловський В.Л.- 1945 р.н., Вольський О.В.- 1948 р.н

Вже перший матч проти французької команди MONTELIMAR показав, що не тільки бажання спілкування однодумців, фанатів регбійного справи але і бойовий дух та молодецький запал привів нас в країну – законодавця світової регбійної моди. І як розцінювати результат 4 - 1 на користь Ураїнських ветеранів, однозначно- в нас є і майстерність і сили і бажання . Надавши запалу, в гру включаються київскі лідери, колишні гравці збірної Україна. Висока майстерність кожного гравця непотребує слів для взаєморозуміння. Команда працює як єдиний збалансова- ний організм, кожна дія приводить до поступального руху, ініціативи та результату.

Ще не згасли ємоції серед гравціх молодшої команди, якою керував капітан Валерій Рязанов, як на іншому майданчику , під керівництвом тренера Мацюка Валерія до матчу з командою готуються гравці команди старше 50 років.Проти грандів –господарів турніру команди FARIOS, нашу команду виводить капітан Олег Гринів. Вже в дебюті матчу вдалу комбінацію в заліковці суперника завершує Микола Куйбіда, якому напередодні виповнилось 50 років. Наші гравці крок за кроком йдуть до впевненої перемоги 5- 2 

Коментар тренера команди м.Ліону, що до гри „Сивих левів” стриманий, але має багато позитивних оцінок.Граючи в сучасній манері на мові опонентів ми деменструємо свій потенціал та перемагаємо.Справляємо приємні враження на суперників та багаточисельних вболівальників, завойовуємо симпатії спеціалістів. Але попереду багато матчів. Всього їх – 7. Наші хлопці виграли 6 матчів, поступившись тільки в одному проти господарів турніру в молодшій групі. Але це зіграло з ними недобру шутку, втративши багато сил, вони програють не менш іменитій команді з Ліону. Наш матч з командою Ліону завершальний- переконлива перемога з рахунком 5-1 дає змогу здобути 1 місце в турнірі.

Результати матчів в групі до 50 років (результат по кількості спроб) 

„Сиві Леви” Україна- MONTELIMAR Франція 4- 1 

- FARIOS Франція 2- 4

- AVEZZANO Італія 6- 0

- LION Франція 5- 1

Результати матчів в групі старше 50 років 

„Сиві Леви” Україна – CAUSSADE Монтабан Франція 5- 2

- СLERMONT Франція 4- 0

- SUISSE Швейцарія 6- 1

 

Молодша команда незважаючи на поразку від гоподарів провела всі решта матчів результативно та зайняла 1 місце маючи кращу кількість спроб.

Але найбільш приємні моменти були не тільки від перемог. Невимушена привітна атмосфера, дружня обстановка, приємне весняне тепло та чудовій музикальний супровід місцевого духового оркестру, створили справжне свято. Для участі в церемонії нагородження господарі вибрали незвичну для нас процедуру- піша прогулянка по старовинному місту під акомпонимент оркестру та привітань дружелюбних мешканців.

І наскільки приємно було одержати з рук Мера міста кубок переможця та цінні подарунки на банкеті, яким завершилось свято. Господарям сподобались наші сувеніри та напої що любязно надала нам „Львівська пивоварня”.Варто було подолати 2000 кілометрів щоб отримати стільки приємних вражень, побачити стільки нового. А єкскурсії по Венеції, купання в прохолодному морі на пляжі в Ніцці запамятаються надовго. Для стомлених гравців, та групи підтримки, термальні води Будапешту стали справжньою реабілітацією. З відновленими силами ми покидали вечірній Будапешт з впевненістю що попереду ще багато турнірів та цікавих поїздок.

Найближчі змагання

    28 квітня 2012 Турнір на Острові Сюр-ла-Сорг Прованс (Франція)
^